horse tour alanya (10)

Alanya – Jazda Konna

 • Tylko u nas! możesz przeżyć niezapomnianą wycieczkę do starożytnego miasta Syedra.

Możesz zarezerwować teraz !

Alanya – Jazda Konna Informacja

CO PRZED WAMI?

 • Tylko u nas! możesz przeżyć niezapomnianą wycieczkę do starożytnego miasta Syedra.

Chodź z nami do tajemniczego miejsca znajdującego się na wzgórzu Syedra. Dotrzemy tam konno. Po przybyciu na miejsce otrzymasz od instruktorów klubu jeździeckiego wszystkie niezbędne informacje o programie dnia, w tym naukę jazdy konnej. Instruktorzy zapoznają Cię następnie ze zwierzęciem. Zanim wyruszysz w podróż, spróbujesz jazdy konnej w ośrodku klubu jeździeckiego pod okiem instruktora, a następnie wspólnie wyruszymy na niezapomnianą przejażdżkę wyznaczonymi szlakami górskimi.

Konno przeżyjesz niezapomnianą przejażdżkę przez klasyczną turecką wioskę przez sosnowe gaje i ogrody bananowe. Zatrzymamy się przy najpiękniejszych widokach Alanyi z pięknymi panoramami Morza Śródziemnego. Podróż do starożytnego miasta Syedra, ukrytego wśród wzgórz, zajmuje około godziny. Na miejscu będziecie mieli okazję podziwiać i cieszyć się widokiem pozostałości murów miejskich, uzdrowisk, antycznego teatru i świątyń, spacerować wśród ruin antycznych budowli. Po zwiedzaniu powrót do klubu jeździeckiego.

Informacja:

Wycieczka odbywa się w małych grupach pod okiem profesjonalnych instruktorów. Udział mogą wziąć osoby od 7 roku życia. Dzieciom towarzyszą tylko rodzice. Wycieczka nie jest wskazana dla osób ze schorzeniami kręgosłupa oraz kobiet w ciąży. Dopuszczalna waga uczestnika jazdy konnejtylko do 95 kg.

Rezerwacja terminu możliwa jest pod adresem:

Codziennie

Co zabrać ze sobą?

 • dokument potwierdzający wiek dziecka (paszport/kopia), gotówka, aparat fotograficzny,
 • krem ​​do opalania, czapka, wygodne długie spodnie lub legginsy, buty sportowe

W cenie:

 • Transport z hotelu
 • jazda konna
 • dodatkowe jednodniowe ubezpieczenie zdrowotne
 • profesjonalni instruktorzy
 • sprzęt jeździecki
 • transfer powrotny do hotelu

Nie wliczone w cenę:

 • Zdjęcia z wycieczki na dysku w cenie od 30€

Program

3 Godziny

Recenzje od naszego klienta

customer-reviews (1)

Polecam biuro podróży Wakacje w Turcji. Podobała nam się wycieczka do Side, zwiedzanie meczetu, starożytnego miasta, rejs statkiem po rzece Manavgat. Szczególnie cieszy nas obsługa Pani Lenki, która ma ogromną wiedzę na temat Turcja i jest w stanie przekazać to w miły i spokojny sposób.Gorąco polecamy wycieczki tego biura podróży

Eva Kalinová

Zarezerwowaliśmy kilka wycieczek (Kapadocja, kanion Tazi, rafting, kanion Sapadere). Wszystkie były doskonale zorganizowane i widzieliśmy wiele ciekawych miejsc. Przewodnicy wycieczek dopasowywali nieco wycieczki do naszych potrzeb (punkt widokowy Kapadocja). Bardzo polecam tego touroperatora! Dziękuję bardzo !!( Huseyin i Lenka )

Jiří Máčal
customer-reviews (4)

Świetna organizacja, czas i cała wyprawa była fascynująca! Nocowaliśmy w Kapadocji w niesamowitym hotelu z piękną okolicą. Przewodniczka (Lenka) pasjonuje się Turcją i dlatego wszyscy jej z przyjemnością słuchamy. polecam Wakacje w Turcji.Lenka Navrátilová

Lenka Navrátilová

Potrzebujesz pomocy ?

Możesz się z nami skontaktować.

Inne wycieczki