swimming with dolphins (1)

Delfinarium Sealanya – Pływanie z delfinami

  • Delfinarium Sealanya znajduje się w pobliżu Alanyi.

Dźwięki wydawane przez delfina bardzo dobrze łagodzą napięcie w układzie nerwowym człowieka. Pływanie z delfinami będzie dla Ciebie niezapomnianym przeżyciem. Sama kąpiel odbywa się poprzez trzymanie górnych płetw delfina. Załóż kamizelkę przed pływaniem. Obejmuje również przytulanie delfina i karmienie go.

Możesz zarezerwować teraz !

Delfinarium Sealanya – Pływanie z delfinami Informacja

CO PRZED WAS?

  • Delfinarium Sealanya znajduje się w pobliżu Alanyi.

Dźwięki wydawane przez delfina bardzo dobrze łagodzą napięcie w układzie nerwowym człowieka. Pływanie z delfinami będzie dla Ciebie niezapomnianym przeżyciem. Sama kąpiel odbywa się poprzez trzymanie górnych płetw delfina. Załóż kamizelkę przed pływaniem. Obejmuje również przytulanie delfina i karmienie go.

Informacja:

Podczas samego pokazu można filmować i kręcić za darmo bez użycia lampy błyskowej!

Zabrania się robienia zdjęć lub filmowania podczas pływania z delfinami. Zdjęcia pływania wykonuje wyłącznie profesjonalny fotograf, od którego można je następnie kupić. Aby zamówić „pływanie z delfinami” wymagana jest rezerwacja (3 dni wcześniej) iw tym przypadku konieczna jest wpłata pełnej kwoty z góry ze względu na duże zainteresowanie klientów. Po wejściu do delfinarium każdy uczestnik otrzyma bilet według swojego zamówienia lub opaski np. tylko na pokaz/występ lub na pokaz/występ + pływanie. Bilety i miejsca dla widzów nie są numerowane. Po przedstawieniu następuje pływanie z delfinami. Poszkodowani klienci zostaną zaproszeni przez instruktorów, poinstruowani, a następnie przebrani w strój kąpielowy w przyległych szatniach. Pływanie o wzroście powyżej 120 cm może brać udział w pływaniu samodzielnie. Młodsze dzieci mogą brać udział tylko w towarzystwie rodziców (konieczne jest wykupienie pełnego biletu). Zakaz kąpieli dotyczy osób niepełnosprawnych fizycznie i umysłowo oraz kobiet w ciąży. Indywidualne pływanie jest dostępne dla osób niepełnosprawnych. Klienci nieuczestniczący w pływaniu mogą spędzać wolny czas oglądając innych lub bawiąc się w restauracji. Aby skorzystać ze zniżki dla dzieci, nie zapomnij zabrać ze sobą paszportów. Nieprawidłowe informacje o rezerwacji opóźnią wejście do delfinarium i będziesz musiał zapłacić pełną cenę biletu.

Rezerwacja terminu jest możliwa na następujące dni:

5-7 dni wcześniej (codziennie)

Co zabrać ze sobą?

  • gotówka, aparat fotograficzny, dokument potwierdzający wiek dziecka (paszport)
  • strój kąpielowy i ręcznik (dla kupujących pływanie z delfinem)

W cenie:

  • Transport klimatyzowany z hotelu
  • bilet na pływanie
  • dodatkowe jednodniowe ubezpieczenie zdrowotne
  • powrót klimatyzowanym transportem do hotelu

Nie wliczone w cenę:

  • profesjonalna fotografia z delfinem, jedno zdjęcie w cenie ok 15€

Długość wycieczki:

09:00 – 12:00

13:30 – 17:30

Galeria

Recenzje od naszego klienta

customer-reviews (1)

Polecam biuro podróży Wakacje w Turcji. Podobała nam się wycieczka do Side, zwiedzanie meczetu, starożytnego miasta, rejs statkiem po rzece Manavgat. Szczególnie cieszy nas obsługa Pani Lenki, która ma ogromną wiedzę na temat Turcja i jest w stanie przekazać to w miły i spokojny sposób.Gorąco polecamy wycieczki tego biura podróży

Eva Kalinová

Zarezerwowaliśmy kilka wycieczek (Kapadocja, kanion Tazi, rafting, kanion Sapadere). Wszystkie były doskonale zorganizowane i widzieliśmy wiele ciekawych miejsc. Przewodnicy wycieczek dopasowywali nieco wycieczki do naszych potrzeb (punkt widokowy Kapadocja). Bardzo polecam tego touroperatora! Dziękuję bardzo !!( Huseyin i Lenka )

Jiří Máčal
customer-reviews (4)

Świetna organizacja, czas i cała wyprawa była fascynująca! Nocowaliśmy w Kapadocji w niesamowitym hotelu z piękną okolicą. Przewodniczka (Lenka) pasjonuje się Turcją i dlatego wszyscy jej z przyjemnością słuchamy. polecam Wakacje w Turcji.Lenka Navrátilová

Lenka Navrátilová

Potrzebujesz pomocy ?

Możesz się z nami skontaktować.

Inne wycieczki