night safari with olympos fire (2)

Nocne safari i ogień na Olympos

Wieczorna wycieczka jeepem do Zatoki Olympos, gdzie znajduje się jedno z ukrytych starożytnych miast Olympos. Możliwość kąpieli w morskiej zatoce Olympos. Ostatnim przystankiem będzie wędrówka u podnóża wzgórza, gdzie na własne oczy zobaczysz wznoszący się prosto z ziemi ogień zwany „Chimerą” i podobno płonący od tysięcy lat.

Możesz zarezerwować teraz !

Nocne safari i ogień na Olympos Informacja

CO PRZED WAMI?

Wieczorna wycieczka jeepem do Zatoki Olympos, gdzie znajduje się jedno z ukrytych starożytnych miast Olympos. Możliwość kąpieli w morskiej zatoce Olympos. Ostatnim przystankiem będzie wędrówka u podnóża wzgórza, gdzie na własne oczy zobaczysz wznoszący się prosto z ziemi ogień zwany „Chimerą” i podobno płonący od tysięcy lat. Ogień znajduje się na wysokości około 230 metrów. Podejście zajmuje około 30-40 minut. Ogień Chimery to miejsce znane tysiącom ludzi. Miejsce to jest również uważane za święte w mitologii i jest związane z bogiem ognia Hefajstosem.

Informacja:

Wycieczka nie jest zalecana dla dzieci do lat 6, kobiet w ciąży i osób niepełnosprawnych.

Rezerwacja terminu jest możliwa na następujące dni:

Codziennie

Co zabrać ze sobą?

  • dokument potwierdzający wiek dziecka (paszport/kopia paszportu), gotówka, aparat fotograficzny,
  • czapka, wygodne buty sportowe

W cenie:

  • transport jeepem z hotelu
  • dodatkowe jednodniowe ubezpieczenie zdrowotne
  • lunch
  • bilet
  • powrót klimatyzowanym transportem do hotelu

Nie wliczone w cenę:

  • napoje

Długość wycieczki:

16:00 – 22:00

Recenzje od naszego klienta

customer-reviews (1)

Polecam biuro podróży Wakacje w Turcji. Podobała nam się wycieczka do Side, zwiedzanie meczetu, starożytnego miasta, rejs statkiem po rzece Manavgat. Szczególnie cieszy nas obsługa Pani Lenki, która ma ogromną wiedzę na temat Turcja i jest w stanie przekazać to w miły i spokojny sposób.Gorąco polecamy wycieczki tego biura podróży

Eva Kalinová

Zarezerwowaliśmy kilka wycieczek (Kapadocja, kanion Tazi, rafting, kanion Sapadere). Wszystkie były doskonale zorganizowane i widzieliśmy wiele ciekawych miejsc. Przewodnicy wycieczek dopasowywali nieco wycieczki do naszych potrzeb (punkt widokowy Kapadocja). Bardzo polecam tego touroperatora! Dziękuję bardzo !!( Huseyin i Lenka )

Jiří Máčal
customer-reviews (4)

Świetna organizacja, czas i cała wyprawa była fascynująca! Nocowaliśmy w Kapadocji w niesamowitym hotelu z piękną okolicą. Przewodniczka (Lenka) pasjonuje się Turcją i dlatego wszyscy jej z przyjemnością słuchamy. polecam Wakacje w Turcji.Lenka Navrátilová

Lenka Navrátilová

Potrzebujesz pomocy ?

Możesz się z nami skontaktować.

Inne wycieczki