paragliding in alanya (1)

Paralotniarstwo Alanya

  • Niezapomniany skok i lot po niebie z wykwalifikowanymi instruktorami nad plażą Alanyi i Kleopatry.

Możesz zarezerwować teraz !

Paralotniarstwo Alanya Informacja

  • Niezapomniany skok i lot po niebie z wykwalifikowanymi instruktorami nad plażą Alanyi i Kleopatry.

Spróbuj czegoś nowego w życiu. Witamy na paralotniarstwie w Alanyi. Wspaniałe doświadczenie unoszenia się w powietrzu i dryfowania po niebie jak ptak. Zabierzemy Cię na jeden z najwyższych szczytów Alanyi około 700 metrów, gdzie będziemy ubrani w specjalne zabezpieczenia i gotowi do startu, lotu i lądowania. A potem jesteśmy już tylko kilka kroków i… ziemia znika. Z lotu ptaka mamy widok na całą Alanyę, plażę, morze. Lot trwa około 25-30 minut, a miejscem miękkiego lądowania jest słynna plaża Kleopatry.

Informacja:

Z powodu niesprzyjających warunków pogodowych dzień lub godzina lotu może ulec zmianie. Wycieczka odbywa się w grupach mieszanych z instruktorami mówiącymi po angielsku, niemiecku i rosyjsku. W locie może wziąć udział tylko osoba o wadze od 20 do 100 kg.

Rezerwacja terminu możliwa jest pod adresem:

Codziennie

Co zabrać ze sobą?

  • Wygodne ubrania i buty sportowe, okulary przeciwsłoneczne, gotówka

W cenie:

  • Transport klimatyzowany z hotelu
  • ubezpieczenie sportów ekstremalnych
  • profesjonalny sprzęt
  • indywidualny instruktor
  • paralotniarstwo
  • klimatyzowany transport z powrotem do hotelu

Nie wliczone w cenę:

  • Zdjęcia i film na DVD z lotu

Program

1,5 hours (flight alone 20 minutes)

 

Recenzje od naszego klienta

customer-reviews (1)

Polecam biuro podróży Wakacje w Turcji. Podobała nam się wycieczka do Side, zwiedzanie meczetu, starożytnego miasta, rejs statkiem po rzece Manavgat. Szczególnie cieszy nas obsługa Pani Lenki, która ma ogromną wiedzę na temat Turcja i jest w stanie przekazać to w miły i spokojny sposób.Gorąco polecamy wycieczki tego biura podróży

Eva Kalinová

Zarezerwowaliśmy kilka wycieczek (Kapadocja, kanion Tazi, rafting, kanion Sapadere). Wszystkie były doskonale zorganizowane i widzieliśmy wiele ciekawych miejsc. Przewodnicy wycieczek dopasowywali nieco wycieczki do naszych potrzeb (punkt widokowy Kapadocja). Bardzo polecam tego touroperatora! Dziękuję bardzo !!( Huseyin i Lenka )

Jiří Máčal
customer-reviews (4)

Świetna organizacja, czas i cała wyprawa była fascynująca! Nocowaliśmy w Kapadocji w niesamowitym hotelu z piękną okolicą. Przewodniczka (Lenka) pasjonuje się Turcją i dlatego wszyscy jej z przyjemnością słuchamy. polecam Wakacje w Turcji.Lenka Navrátilová

Lenka Navrátilová

Potrzebujesz pomocy ?

Możesz się z nami skontaktować.

Inne wycieczki