big kral boat tour (2)

Wycieczka statkiem Wielkiego Króla

Zakup tej wycieczki daje Ci dwa w cenie jednego. Rejs statkiem i zakupy w centrum miasta i przyległym bazarze.

Możesz zarezerwować teraz !

Wycieczka statkiem Wielkiego Króla Informacja

CO PRZED TOBĄ?

Zakup tej wycieczki daje Ci dwa w cenie jednego. Rejs statkiem i zakupy w centrum miasta i przyległym bazarze.

Z hotelu zabierzemy Cię do portu Avsallar, około 20 km od Alanyi. Podczas rejsu cumujemy w malowniczej zatoce do kąpieli. Podczas wycieczki dzieci będą mogły pomalować twarze pirackimi motywami. Statek płynie w pobliżu plaży Kleopatry, słynnego wzgórza Kale ze słynną fortecą obronną. Zobaczysz także trzy najsłynniejsze jaskinie. W centrum Alanyi zakotwiczymy w lokalnym porcie i będziemy mieli około 1,5 godziny wolnego. Możesz zdecydować, gdzie się udać i co zobaczyć, np. Czerwona Wieża, Jaskinia Damlataş czy bazar w centrum. Gdy wrócisz na statek, załoga zaserwuje Ci pyszny lunch. W drodze powrotnej program animacyjny i dyskoteka w pianie na pokładzie. Wycieczka przeznaczona dla wszystkich tych, którzy nie chcą leżeć tylko na plaży i chcą wsłuchiwać się w łagodny szum morza, pływać w turkusowych wodach Morza Śródziemnego, czy skakać z pokładu statku wprost do morza. Przy odrobinie szczęścia zobaczysz dzikie delfiny lub żółwie Caretta-Caretta.

Informacja:

Podczas przerw na pływanie łódź będzie zakotwiczona na głębokiej wodzie (zejście do wody z drabinki). Na łodziach znajdują się materace do opalania. Na statku dostępne są szatnie i toalety. Wycieczka dostępna tylko dla klientów przebywających w miastach: Konakli, Turkler, Avsallar, Incekum, Karaburun, Okurcalar.

Rezerwacja terminu jest możliwa na następujące dni:

Codziennie

Co zabrać ze sobą?

 • stroje kąpielowe, ręczniki, akcesoria do pływania, m.in. materace lub sprzęt do snorkelingu
 • okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, krem ​​do opalania, gotówka, aparat + kamera

W cenie:

 • Transport klimatyzowany z hotelu
 • lunch
 • napoje bezalkoholowe bez ograniczeń
 • dyskoteka w pianie
 • malowanie twarzy – dotyczy dzieci
 • program animacyjny
 • dodatkowe jednodniowe ubezpieczenie zdrowotne
 • powrót klimatyzowanym transportem do hotelu

Nie wliczone w cenę:

 • dodatkowe napoje i lody

Długość wycieczki:

08:30 – 14:30

Galeria

Recenzje od naszego klienta

customer-reviews (1)

Polecam biuro podróży Wakacje w Turcji. Podobała nam się wycieczka do Side, zwiedzanie meczetu, starożytnego miasta, rejs statkiem po rzece Manavgat. Szczególnie cieszy nas obsługa Pani Lenki, która ma ogromną wiedzę na temat Turcja i jest w stanie przekazać to w miły i spokojny sposób.Gorąco polecamy wycieczki tego biura podróży

Eva Kalinová

Zarezerwowaliśmy kilka wycieczek (Kapadocja, kanion Tazi, rafting, kanion Sapadere). Wszystkie były doskonale zorganizowane i widzieliśmy wiele ciekawych miejsc. Przewodnicy wycieczek dopasowywali nieco wycieczki do naszych potrzeb (punkt widokowy Kapadocja). Bardzo polecam tego touroperatora! Dziękuję bardzo !!( Huseyin i Lenka )

Jiří Máčal
customer-reviews (4)

Świetna organizacja, czas i cała wyprawa była fascynująca! Nocowaliśmy w Kapadocji w niesamowitym hotelu z piękną okolicą. Przewodniczka (Lenka) pasjonuje się Turcją i dlatego wszyscy jej z przyjemnością słuchamy. polecam Wakacje w Turcji.Lenka Navrátilová

Lenka Navrátilová

Potrzebujesz pomocy ?

Możesz się z nami skontaktować.

Inne wycieczki